• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier FPS (claw grip)
#1
Cześć, jako, że jest to mój pierwszy post na forum wypadałoby się ze wszystkimi przywitać... Witajcie!
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze myszki. 
● jaką obecnie myszkę używasz: SteelSeries Rival 300 (Fade)
● jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 450
● czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): sensitivity 1.6 (niska)
● czułość w Windows: 6/11
● czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ---
● ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 61 cm
● w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
● jaką masz obecnie podkładkę: Asus ROG Sheath
● ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): boczne mam zbindowane do ts'a 
● twój budżet: 300 złotych 
● jaki chwyt stosujesz: Claw Grip
● jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
● jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo
● jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21 cm
● jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? : 2,1 cm
● czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
● czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Za bardzo nie wiem co napisać, w sterownikach myszy i tak zmienię na 450 DPI
● co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Scroll strasznie delikatny czasami wydaje się, że sam się przekręca(a może właśnie tak jest hmm)
● czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Żeby tylko problemów z transportem nie było 
● uwagi (np. co do wyglądu myszki): Prosta, ładna, dopasowana pod mój styl i rękę. 
Odpowiedz
#2
siema, siema
wreszcie ktoś z moją dłonią
Ja ostatnio kupiłem Kone Pure Military, tobie polecam wziąć w ciemno Kone Pure Owl-Eye. Jakość, sensor topowe. Na kształcie nie powinieneś się zawieść, według mnie jest prawie idealny (możnaby poprawić prawą ściankę, ale zupełnie to nie przeszkadza).
Ja mam dłoń 21,5 m, przesiadłem się z palmo-clawa na prawie czysty claw, rączka dopasowuje się bardzo dobrze. W porównaniu do Rivala dla mnie bomba. O wiele lepsza kontrola.
Odpowiedz
#3
Tak jak Czyszczu ;p
Kone Pure Owl-Eye (Pure 2017).
Większa jest EMP, przy Claw'ie to taka ewentualność ale raczej Pure 2017.
Szukasz czegoś w kształcie i rozmiarze Rival'a?
Jest to claw w 100%?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi :O Dzięki za zainteresowanie.
Patrząc na obrazki to claw w 100% to nie jest, palce tak w 20% układają się do palm, a reszta to claw, ale wydaje mi się, że dzieje się tak dlatego, że myszka jest "długa".
Czy szukam czegoś w kształcie i rozmiarze Rivala?- myszka mogłaby być trochę krótsza i kształt zdeczka inny.

Parę lat temu, przed przesiadką na Rivala miałem Bloody Gun3 v7 i pamiętam, że łatwiej mi się "rozpędzało full auto z tec'a", a na Fejdzie już mi trochę ciężej to wychodziło. Pewnie wpływ na to ma kształt myszki?

Co do Waszej wspólnej propozycji, polecacie jakiś sklep, gdzie mógłbym tę myszkę zakupić?
Odpowiedz
#5
Tam gdzie najtaniej :D
w sumie mozesz wziąć z Procpu, wysyłka 0 zł
https://procpu.pl/p/1544/39366/roccat-ko...racza.html
Odpowiedz
#6
ja mogę jedynie polecić, bo kupiłem pure owl-eye i jest świetna :) tez mam uwagę do prawej ścianki ale to po chwili nieodczuwalne :) kupiona z procpu, przez fakt wysyłki, ale ogólnie b.dobry sklep :p
Odpowiedz
#7
Hmm zapowiada się, że SS wypuszcza nową myszkę ( steelseries.com odliczanie) poczekać i zobaczyć co tam przygotowali, czy nie warto i lepiej kupić już tego Roccat'a?

Tak jeszcze z ciekawości się zapytam, masz Kone Pure Military używasz jej do jakiś gier FPS? Jak się sprawuje?
Odpowiedz
#8
to zaledwie pare dni, jak ci sie nie pali mozna poczekac :)
Odpowiedz
#9
Czyszczak sieka w BF'a, chyba botem do bicia nie jest :D
Możesz poczekać, wymiary tego nowego Rival'a będą mniejsze od 300.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
W BFa grałem dawno temu, teraz to Battlefront, ale powoli go ograniczam ;p
A tak to rekreacyjnie The Forest z bratem i może Wiedźmin/ Gothic na boku. Myszka sprawuje się świetnie ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.