• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz bezprzewodowa(znowu ;/)
#1
Witam, jako że wtedy mi wymienili tą myszkę, ale teraz już gwarancji nie ma i nie da się wymieniać muszę trochę zaktualizować dane ponownie proszę o pomoc. Wtedy stanęło na Senseiu i G700S, z czego Sensei niedostępny z tego co widzę, w G700S średnio mi podchodzą te przyciski na lpm, jednak jest to jedne z moich typów razem z G403 Prodigy Wireless i MX Anywhere 2S. Ogólnie mam trochę mniej wymagań teraz, bo wtedy był problem coś znaleźć i teraz zależy mi głownie na bezprzewodowości, pokonywaniem niewielkich odległości miedzy skrajnymi punktami i dużą precyzją.
Schemat:
  • jaką obecnie myszkę używasz: HP x4500
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600, więcej się nie da
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): -
  • czułość w Windows: max + zwiększenie precyzji
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -
  • w co grasz (podaj tytuły gier): -
  • jaką masz obecnie podkładkę: goły blat xD
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie posiadam, ale taki do wstecz/dalej mógłby się przydać
  • twój budżet: w zasadzie nieokreślony, ale też 500zł na myszkę wydać nie chce( już taką głupotę zrobiłem ze składaniem PC'ta)
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1 (chyba)
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? obu, myszka w prawej
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? ok.18mm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: ciężko coś u mnie zmienić xD
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nawet mile widziany
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Co chwila coś sie psuło, czy to lpm, czy sensor, czy gubił się sygnał
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): dość zachowawczy design, podoba mi się patent z RGB
Odpowiedz
#2
Jeśli bezprzewodowa, to przekonałam się że tylko G403, jest szybka, nie zrywa połączenia, sensor świetny, że nawet grać można jak na myszce z kablem.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Najtaniej z najlepszym sensorem to chyba tylko ten G403 :)
Jak oczekujesz precyzji, to na pewno nie w tym MX'ie.
Wszystko z bezprzewodowych co siedzi na nowym PixArt'cie w większości wychodzi poza 500zł.
Roccat Leadr - 700zł
G900 - 500zł.
G703 - taka sama cena jak za G403, z tym, że masz możliwość korzystania z "Powerplay", czyli pad'a od Logitech'a, który skraca sygnał pomiędzy myszą a odbiornikiem i przy normalnym korzystaniu dodatkowo ładuje mysz - jak to działa w praktyce? Nie mam pojęcia :)
W dodatku za samego pada również płacisz, i to wcale nie mało, bo wartość samej myszki.
G903 - taka sama sytuacja jak wyżej.

Nie uwzględniam żadnych Razer'ów gdyż...
Siedzą dalej na Philips'ie, jest to Razer (tak to minus) i odkąd wyszły pierwsze Mamby, Nagi to zawsze był z nimi problem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
I akurat G403 najbardziej mi się podoba :) Tylko meczy mnie jedna rzecz jeszcze, jak u niej z czasem pracy na baterii? Bo nigdzie takich informacji nie mogę znaleźć , najlepiej jakby to było jakies info wynikające z faktycznego użytkowania :/
Odpowiedz
#5
Nie mam okazji sprawdzić ale Zy pewnie mówił w recenzji.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=ogzOpkM_ouo
Ogólnie ludzie piszą, że ok. 30 godzin bez odpalonego podświetlenia i ok. 20 z włączonym ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Czy w sumie na noc będzie trzeba podłączać, no cóż. Byle by nie było kwiatków jak z dotychczasowymi, a przeżyje xD
A ta G703 w sumie też ładna, tylko coś jej nie widzę nigdzie po sklepach. G900 i ten leadr już jak dla mnie przekombinowane i cena tez nie ta
Odpowiedz
#7
Bezprzewodówki zawsze były "wydziwiane" :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
G403 niestety krótko trzyma, 2-3 dni i ładować trzeba. Ale to szybka robota, masz kabel na biurku, podłączasz na kilka godzin i gotowe, w tym czasie możesz normalnie korzystać na kablu.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#9
(07-26-2017, 04:29 PM)XeXu napisał(a): Bezprzewodówki zawsze były "wydziwiane" :p
Jakoś na razie miałem wszystkie bez udziwnień :P
(07-26-2017, 04:32 PM)Ewelina napisał(a): G403 niestety krótko trzyma, 2-3 dni i ładować trzeba. Ale to szybka robota, masz kabel na biurku, podłączasz na kilka godzin i gotowe, w tym czasie możesz normalnie korzystać na kablu.
Ale już wtedy na kanapę się nie przemieszczę z myszką, stąd głownie ma być bezprzewodowa, ale jak wytrzyma cały dzień to już problem nie jest tak dotkliwy, bo zwyczajnie na noc się wepnie ;)
Tak wiec chyba problem rozwiązany, choć zaciekawiła mnie jeszcze ta G703
Odpowiedz
#10
Dziwne, nic nie wiedziałam o tej G703, to nie to samo co G403? Wygląda identycznie.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.