• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie p/g-sr niebieska
#11
Na stronie zowie / fb / insta nie ma żadnych wzmianek na ten temat
procpu.pl potwierdziło że, pojawić się mają niebieskie gs-r... możliwe że nawet w maju.. dla mnie to dziwne, może chodziło im o wersję HLTV ?
Odpowiedz
#12
Czyszczu, mi bardziej chodzi o szerokość niż długość. 40cm szerokości do dla mnie minimum. W przypadku większej wersji jest to tylko 33cm...
Odpowiedz
#13
to kinsize ma TYLKO 37 cm. Swoją drogą po co Ci taki kolos? jak ty musisz zapierniczać myszką... Grasz odwróconą podkładką?
Odpowiedz
#14
Normalnie leży podkładka, tylko opieram rękę do prawie łokcia na biurku i musi troszkę wystawać poza biurko i do tego aby myszka podczas ruchów w górę nie wychodziła poza podkładkę. Chociaż mam starą taito i wydaję się być na styk, ale jednak te 3cm robi różnicę. Gdybym było coś poniżej tych 37cm to krępowało by mi ruchy, bo jednak na podkładce mogę tym przedramieniem troszkę się przesuwać a na biurku by mi się ręka przyklejała
Odpowiedz
#15
a rozumiem... To wyklej sobie czymś płaskim i nieklejącym powierzchnię biurka ;D
Odpowiedz
#16
Pojawiły się niebieskie zowie gsr na stronie głównej..
http://zowie.benq.com/en/product/mouse-p...sr-se.html

Jak myślicie, będzie się czymś mocno różnić od pierwszej wersji niebieskiej ?
jak dla mnie, kolorystyka słabiej wypadła na tle starszej wersji..
Odpowiedz
#17
hehe myslec to mozna duzo, jak się przekonać to trzeba sprawdzić ;)
troszkę inaczej wygląda, ale to bardzo podobna powierzchnia na oko
Odpowiedz
#18
http://www.benq.com.pl/news/1496271174_53_727.html/
Cytat:ZOWIE G-SR SE to nasza odpowiedź na prośby użytkowników „starych, niebieskich podkładek G-SR” o przywrócenie ich do oferty. Zdajemy sobie sprawę, że jakkolwiek czarne podkładki G-SR mają tę samą powierzchnię, to przez brak nadruku, niektórzy użytkownicy mogą odbierać ją inaczej. Nowa podkładka G-SR SE ma więc nadruk i jest identyczna w odczuciach jak „stara G-SR blue”, której tek brakowało niektórym graczom.
Wszystkie wersje powinny mieć identyczną powierzchnię
Odpowiedz
#19
cena 119zł w procpu.. niby tańsza od czarnej o dyszkę, ale dalej zastanawiam się czy nie wziąć obszytej, czarnej.. z drugiej strony na niebieskiej mniej będzie widać brudów..
Odpowiedz
#20
Synth, jezeli jedynym powodem, dla którego zastanawiasz się nad czarną jest obszycie to wg. mnie lepiej wziąć niebieską. Obszycie to jest mocno średnie i u mnie po 3 miesiącach użytkowania było nieźle zmechacone co w połączeniu z łapaniem wszelkiego brudu, nie wpływa zbyt dobrze na wygląd naszego stanowiska :/
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.