• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
#51
wiem, ze mówiłem, ze cena nieważna, ale te 600zl za myszkę żyjąc w Polsce to trochę zaporowa cena :D
Odpowiedz
#52
To zamów może jeszcze jedna g pro. Ja ja mam i nie mam takich objawow przyciski są spoko i super się klika z awp. Sam zastanawiam się czy model o czy g pro ale wszystko wskazuje bardziej na g pro
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#53
"często przypadkowo go wciskam, bo jest jakiś strasznie miękki i jednocześnie słabo wyczuwalny"
Takie zazwyczaj są przyciski główne w myszach Logitecha, chrupkie lecz nieprawdopodobnie łatwo je aktywować.
Przede wszystkim, powiedzieć trzeba sobie jasno, że mikro-przełączniki Omron to przeżytek.

Jeżeli tak bardzo spodobał Ci się kształt G Pro Wireless, rozważ niepopularną u nas G-Wolves Hati, którą jak widać niełatwo odsprzedać - kilka aukcji, myszy używane w naprawdę akceptowalnych kwotach.
Uprzedzając, mysz jest chropawa, kontrola jakości niskich lotów na miarę myszy Cooler Mastera lecz jest to w twoim przypadku warta rozważenia mysz.

Viper nie jest myszą bez wad:
 >  https://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=3902
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#54
tez już doczytałem  internety i to co mam to najzwyczniejszy logiteczowy dwuklik, wiec no napewno pójdzie do zwrotu, spojrzę jeszcze na ta g wolves, ale raczej wezme po prostu zowie ec2a lub s2. Kolejna gpro nie wchodzi w gre, bo podrożała.

Szkoda, bo gra bez kabla bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
#55
Zakup Zowie kompletnie nietrafny, jedyne co ratuje tę markę w dzisiejszych czasach, to to że jednak manufaktura nie jest pierwszą lepszą z chin.
Kształt Hati to najbardziej zbliżony z możliwych, by zastąpić G Pro Wireless.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#56
Ten plaster miodu nie jest akurat dla mnie naprawdę, coś innego normalnego w takim razie? Coś pewnego, bo już mam dość tych mysz
Odpowiedz
#57
To akurat powinien być najmniejszy problem, rozwiązać można go kupując owijki tenisowe za kilkanaście złotych.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#58
A może poprostu razer viper jak już szukasz czegoś na kablu. Bądź jakieś endgame xm1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#59
znalazłem nowego razer viper ultimate za 459 bez stacji dokującej, może się skusze jak coś to dam znać co wziąłem i czy w końcu sie udało, dzięki.
Odpowiedz
#60
Pograłem dziś na RVU technicznie super wszystko, kształt nie do końca mi siedzi, mam wrażenie, ze przez to ze jest płaska i tył ręki ma mało kontaktu to tracę aima, pogram jeszcze dzień dwa może się przyzwyczaję i będzie okej. Dziwna sprawa, ale po tych wszystkich testach to na starej dm pro s gra mi się najlepiej i jestem najmocniejszy, kształt ideolo szkoda, ze ten sensor w niej siada.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.