• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki do CS:GO
#41
Dodam jeszcze że myszka Natec Genesis gx44 bardzo dobrze leżała mi w dłoni
Odpowiedz
#42
W takim razie powinna być okej :)
Jakby coś Ci nie odpowiadało to Alcor'a bym brał chętnie na twoim miejscu ;)
Ale jak G400 Ci pasował to Saggita powinna również.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#43
A jak w saggitcie kwestia wykonania na tle rivala 100 pomijając te błyszczące boki i zdzierającą gumę? Oglądając rivala 100 w sklepie zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie jakościowo. Od razu widać ze myszka jest porządna i solidna. Wygląda na świetnie zrobioną i wygląda na drogą myszkę. Czy saggitta jest też tak dobrze wykonana? Czy patrząc na nią nie ma się wrażenia ze to tania myszka?
Odpowiedz
#44
Nie ma, wygląda dobrze
Odpowiedz
#45
Myszka dzisiaj do mnie dotarła więc pozwólcie że podziele się moimi spostrzeżeniami.
Wygląda świetnie i naprawdę solidnie. Podświetlenie jest przepiękne z nasyconymi barwami. Przyciski, spodziewałem się gorszych po tym co mówiliście. Są dosyć miękkie ale idzie się przywyczaić, nie są takie złe. Wszystkie przyciski są gumowane przez co przyjemnie się klika i nie ślizgają się w dłoni. Scroll trochę chrobocze ale jest pewnie osadzony i przyjemnie się go używa. Te boki które mówiliście że są złe i się ślizgają mi dają całkowicie inne wrażenie. Trzymają się dłoni bardzo pewnie i wogóle się nie ślizgają. Jak dotykałem rivala 100 to mimo tych wypustek już po chwili dłoń mi się ślizgała. Tutaj wogóle. Pewnie jakby mi się ręka mocno spociła to tak, ale jeśli nie to jest bardzo dobrze. Myszka jest bardzo precyzyjna i świetnie się nią gra w cs:go. Jest spora i dobrze wyprofilowana. Wygodnie trzyma się ją w dłoni. Jest trochę ciężka ale dla mnie to nawet lepiej bo po prostu pewniej się ją trzyma. Jakby się ktoś zastanawiał to serdecznie polecam
Odpowiedz
#46
Gratuluje wyboru i dobrych hedow życzę :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#47
A no siadają znacznie lepiej z Tylko mam problem. Bo w sterach mogę ustawić akceleracje. Domyślnie była na 5/10 jednak gdy wezmę na zero to czułość spada tak bardzo ze nie da się nic zrobić. Musze zostawić włączoną? Słyszałem ze do csa akceleracja jest bardzo zła
Odpowiedz
#48
To normalne, że spada.
Wydaje Ci się tak, ponieważ w świadomości miałeś, że tak właśnie jest na 400 dpi. A grałeś z akceleracją.
W Saggicie zawsze możesz podbić DPI, bądź ustawić większe sensitivity.
Akceleracja działa tak, że przejeżdżając 5 cm, załóżmy, że powinieneś obrócić się o 60 stopni. Ale przejeżdżając 5 cm drugi raz, 3x szybciej już nie obrócisz się o 60 stopni a o 180.
Dlatego ludzie mówią, żeby to wyłączyć. Wtedy masz jednolity ruch niezależnie od szybkości z jaką ruszasz myszką.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#49
zostaw 5/10 to jest ten sam suwak co w windowsie, gdzie ustawiasz 6/11, nie ma to nic wspólnego z akceleracją, po prostu tak fatalnie to oznaczyli w sterownikach.
Odpowiedz
#50
Właśnie też tak mi się wydaje. Bo gdy ustawie akceleracje na 0 to nawet na 5000dpi ruch jest tak wolny ze żeby przejechać przez cały pulpit to musze zrobić kilka ruchów przez całą podkładkę. Dlatego zostawiłem na 5
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.