• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CSGO
#21
Dokładnie , bierz sprawdzony produkt i napisz relacje jak przyjdzie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
Przyszła dzisiaj, szczerze powiem podoba mi się ;) W sumie jedyne co mi nie pasuje to to, że gdy klikam te przyciski dodatkowe z boku myszki to cofa mi strony w przeglądarce.. Ale jest to mały szczegół. Jednym minusem jest też to, że strasznie poci mi się na niej ręka ale tak to towar 1 klasa:)

Mam także pytanie odnośnie sterowników, na stronie znajdują się takie pod różne rodzaje gier, ja wybrałem te pod FPS i mam problem które wybrać.. Czy zwykłe czy te 8ms? Jaka jest różnica?
Odpowiedz
#23
to jest firmware nie sterowniki ;) unikaj tych z 8 ms ;) najlepszy jest chyba ten standardowy. Ręka się trochę przyzwyczai po pewnym czasie i nie będzie się tak pocić ;)
Odpowiedz
#24
aaa no dobra, a co do tego cofania przez te przyciski z boku to da się coś zrobić?
Odpowiedz
#25
te przyciski przecież mają tak działać ;) Nigdy nie miałeś przycisków na boku :) ? jeden cofa drugi daje w przód
Odpowiedz
#26
no miałem miałem i zawsze mnie to irytowało. ja używam tego jako klawisza do mówienia na ts'ie i mnie to strasznie irytuje :(
Odpowiedz
#27
w tsie można zbindować przecież pod te przyciski mówienie
Odpowiedz
#28
tak wiem, mam tak ustawione, tylko chodzi mi o to, ze gdy je klikam cofa mi strony w przegladarce..
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.