• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 250zł (CS GO)
#11
a jeżeli się zdecyduję na Za12 to nie muszę sprawdzać na deathadderze?
#12
Tutaj chodzi o podobieństwo DA i EC1-A, obie posiadają zbliżony kształt i rozmiar (zowie w zwykłym sklepie nie znajdziesz by ją przymierzyć). W przypadku ZA trudno mi się odnieść, ale właśnie wymiary za12 wydają się odpowiednie pod tej wielkości dłoń i chwyt. Przy okazji nie zapomnij, że ZA posiada przyciski boczne po obu stronach i mogą one zwyczajnie przeszkadzać.
#13
Miałem w ręku tego Deathaddera i powiem szczerze że leżał mi w ręcę bardzo dobrze i się teraz zastanawiam czy zamiast Zowie jego nie kupić. Co o nim myślicie?
#14
ja sie właśnie przesiadłem z DA a ZA11

Zmiany nie żałuje :) żałuje jedynie kupna DA :D
#15
a czego żałujesz? :)
#16
Zasadniczo zowie ec-a leży równie dobrze lub lepiej, do tego ma lepszy materiał wierzchni, z razerem masz zabawę w instalację i deinstalację sterowników gdy chcesz coś zmienić w ustawieniach, zresztą ograniczone pole konfiguracji pozwala łatwiej dobrać jedne ustawienia, co ma duże znaczenie dla pamięci mięśniowej a co za tym idzie umiejętności. Do tego ogólna tendencja razera do psucia się bardzo często zaraz po gwarancji, gdzie z drugiej strony zowie jest znana z solidnych myszy na lata.
#17
Czyli wracając do tego co wcześniej napisałeś to skoro mi deathadder dobrze lerzał w dłoni to brać EC1-A?
#18
Tak, niemal taka sama konstrukcja, jedynie bez tego rozwidlenia na przodzie.
#19
Okey dzięki wszystkim za pomoc :) Mam takie jeszcze jedno pytanie: opłaca się kupic to Mouse Bungee? Bo miałbym w zestawie za 269zł.
#20
Warto, najlepsze to ono nie jest, ale wychodzi, że za 30 zł go dostajesz, a zawsze coś pomoże.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.