• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór podkładki, low sens player.
#1
Witam,

To mój pierwszy post. Proszę o pomoc w dobraniu podkładki, ponieważ wcześniejsze podrapał mi kot... Podkładki z jakich korzystałem to: ZOWIE G-SR (2017-2020), ZOWIE G-SR-SE (2020-22).
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): ZOWIE EC2-A, ślizgacze Hyperglides, kabel Paracord
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: ZOWIE G-SR-SE (zauważyłem, że z początku jest ona szybka, także dla osoby takiej jak ja, która gra na wolnym sensie raczej wolałbym wolniejszą, chyba, że się mylę, to proszę o szersze wyjaśnienie.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): standardowo materiałową preferuję
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 45x40 / 48x40, coś w tych granicach, bo i tak podkładkę mam pionowo ustawioną zawsze, ze względu na małe biurko.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak, akceptuję.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: ja gram tylko i wyłącznie w CS'a, tak jak napisałem wyżej, wolniejsza chyba będzie lepsza, nie jestem pewien do końca.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: nie, Francja też wchodzi w grę. Zauważyłem, że na Amazonie francuskim są z reguły niższe ceny niż w PL.
  • maksymalna cena za podkładkę?: 200zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
    Proszę o pomoc.
  • Z góry dziękuję,Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobór podkładki, low sens player. - Bananoffy1337 - 01-23-2022, 11:17 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.