• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedrogi zestaw: mysz bezprzewodowa + podkładka (nie do grania)
#18
(09-26-2021, 04:12 PM)Hya napisał(a): Często graficy korzystają jednak z aluminiowych podkładek, bo masz plynniejsze drobne ruchy.
czyli jak tu nie patrzeć biorą/preferują podkładki szybkie skoro aluminiowe

Ostatecznie zdecydowałem, że wezmę Savio Precision Control XXL Black Edition (podobno jest właśnie szybsza niż jej odpowiednik Turbo Dynamic. więc tu tak jak mówisz nazwy są mylące), ale biorę ją głównie ze względu na to, że idealnie pasuje wymiarami aby zakryć całe moje biurko (1000x500), gdzie inne w wersji XXL są z reguły mniejsze (a największy DM Pad niestety wystawałby poza biurko).

A co do myszy to wybór padnie na Natec Falcon. Głównie zastanawiałem się między nią, a Logitechem M720, ale za Falconem przemawia to, że na nano ma 250Hz (co jest w sumie dość niespotykane w stricte biurowych myszkach) w przeciwieństwie do 125Hz w niemal wszystkich jej odpowiednikach u konkurencji. No i ma też silent click, co dla mnie będzie przydatne, bo często pracuję po nocach.

Tak więc taki zestaw będę miał typowo pod pracę, a gdybym jeszcze kiedyś chciał sobie wrócić do gamingu to jako zapasowy zestaw pozostawiam sobie mojego Mionix Castora na kablu i DM Pad L. :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Niedrogi zestaw: mysz bezprzewodowa + podkładka (nie do grania) - molszzz - 09-26-2021, 06:52 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.