• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedrogi zestaw: mysz bezprzewodowa + podkładka (nie do grania)
#1
Zwracam się z dość nietypowym pytaniem. Zamierzam kupić mysz bezprzewodową i podkładkę, jednak tym razem nie do grania, a do komfortowej pracy (głównie programowanie).

Mój obecny zestaw do gier to Mionix Castor i DM Pad L. Jednak z uwagi na to, że dość często zmieniam miejsce pracy to chciałbym kupić osobny zestaw do pracy - mysz bezprzewodową i podkładkę, która nie będzie zajmowała aż tyle miejsca co w/w DM Pad L. Celuje w jakiś niedrogi zestaw.

Mysz:
Wśród myszek bezprzewodowych często można się natknąć na Logitech M185. Miałem tę mysz i jest jednak dla mnie dość mała (na wielkość mojej dłoni Palm Gripem Mionix Castor jest prawie idealny - mógłby być delikatnie większy). Zainteresował mnie też Logitech M590, z uwagi na to, że jest bardzo cicha (co byłoby dużym plusem), jednak wymiarowo jest chyba niewiele większa od M185?
Zastanawiam się jak z sensorami w takich myszkach... Idealne byłoby coś bezprzewodowego o precyzji myszy gamingowej typu np. dość tani Castor.

Podkładka:
Co do podkładki to myślę o czymś możliwie najtańszym o mniejszych wymiarach niż DM Pad L, bo jednak do pracy biurowej nie jest potrzebna aż tak duża podkładka i niepotrzebnie zabiera to tyle miejsca na biurku. Jak myślicie - w jaki wymiar celować jeśli chodzi o komfortową pracę biurową?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Niedrogi zestaw: mysz bezprzewodowa + podkładka (nie do grania) - molszzz - 07-12-2021, 04:31 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.