• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod Claw Grip, mała dłoń
#1
  • -jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Lue
  • -jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • -czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska/Średnia
  • -czułość w Windows: 6/11-czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • -ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 28 cm
  • -w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, Valorant
  • -jaką masz obecnie podkładkę: SteelSeries Qck XXL Heavy 
  • -ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Myszka nieposiada bocznych przycisków, aczkolwiek dwa dodatkowe na lewym boku by się przydały. 
  • -twój budżet: Cena bez znaczenia
  • -jaki chwyt stosujesz: Claw Grip
  • -jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1-2-2
  • -jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka): ok. 17-17,5 cm
  • -jaka jest grubość twojego palca?: 1,5 cm
  • -czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • -czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • -co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Na mojej obecnej myszce, najmniejszy palec mocno styka sie z podkładką podczas poruszania co ogranicza mi precyzję i nie mam wystarczająco miejsca by go wygodnie zmieścić, brakuje mi też wgłębień na palce, przy bokach i przyciskach myszy
  • -czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • -uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wizualnie nie jestem wybredny, zależy mi na wygodzie gdzie mogę efektownie "pazurować" gryzonia i móc powiedzieć o niej "To jest ta jedyna"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka pod Claw Grip, mała dłoń - ninjasura26 - 05-23-2020, 07:28 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.