• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca Zowie F-TF Rough Version w wersji XL
#6
"Z tą żywotnością chodzi mi oto, żeby wytrzymała te 2-3 lata i będzie ok."
Żywotność, to przede wszystkim zmiany w ślizgu, sam materiał winien wytrzymać 3-4 lata intensywnej eksploatacji w przypadku najzwyklejszych podkładek materiałowych.

"Mój obecny Zowie używany jest od przynajmniej 5 lat i wygląda nadal bardzo dobrze"
G-TF Rough, to podkładka dalece odmienna od pospolitych "mousepadów", gruby splot przysparza wiele kłopotów już podczas prób wyprostowania, co potwierdza jej trwałą powierzchnię.

"sprawdzam teraz mychą i nie czuję jakoś różnicy w poślizgu między częścią używaną a częścią, na której stała tylko klawiatura."
Jak wspomniałem, G-TF to model unikalny, kontrastowy w stosunku do reprezentatywnych, materiałowych podkładek - powierzchnia różni się diametralnie, a jej żywotność datowana jest w latach.

"A jak ma się SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL (SPG024) do MM300? Która byłaby lepsza?"
Niestronniczo ocenić można trwałość, cordura jest wytrzymałym materiałem, który zachować powinien swoje właściwości ślizgu przez kilkanaście miesięcy intensywnego użytkowania, w przypadku MM300, oznaki zużycia mogą pojawić się już po 6 miesiącach, najbardziej nędznie prezentuje się Qck.
Pamiętaj, że MM300 to pod żadnym pozorem nie jest szybka podkładka.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Następca Zowie F-TF Rough Version w wersji XL - XeXu - 05-09-2020, 02:45 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.