• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca Zowie F-TF Rough Version w wersji XL
#4
Z tą żywotnością chodzi mi oto, żeby wytrzymała te 2-3 lata i będzie ok. Mój obecny Zowie używany jest od przynajmniej 5 lat i wygląda nadal bardzo dobrze, więc z zakupu jestem jak najbardziej zadowolony.

W przypadku MM200, MM300 i Qck rzeczywiście te różnice będą tak odczuwalne? Myszka po obecnym zowie poruszała się tylko w jednej części podkładki - sprawdzam teraz mychą i nie czuję jakoś różnicy w poślizgu między częścią używaną a częścią, na której stała tylko klawiatura.

A optyk nie będzie miał czasem problemów np. na MM300? Ze względów na grafikę.

GTF-X to podkładka o kształcie kwadratu. Biurko zmieniłem, chciałbym mieć szerszą podkładkę na której umieszczę od razu całą klawiaturę i mychę. ;)

Cytując:
http://test-gear.pl/forum/showthread.php...2#pid25872
Cytat:Corsair MM300 jest połączeniem wszystkich najlepszych cech obu tych podkładek. Do tego jest chyba sporo większa nawet od Nanteca M22. Dla mnie bomba. Za 39zl ? :D


Polecam ją na testy. Podkładka w pierwszy dzień średnio ułożyła się na blacie, zostały drobne nierówności po rogach. Wczoraj jej nie używałem, to nie zwróciłem uwagi czy już się naprostowała. Ale myślę że tak.

Cena/Jakość 5+

A jak ma się SPC Gear Endorphy Cordura Speed XL (SPG024) do MM300? Która byłaby lepsza?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Następca Zowie F-TF Rough Version w wersji XL - mizuro4 - 05-07-2020, 04:21 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.