• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Następca Zowie F-TF Rough Version w wersji XL
#1
Cześć, proszę o poradę, która podkładkę wybrać.
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Logitech G Pro (M-U0050) - v2016 ; optyk ; PMW3366DM
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? : Zowie F-TF Rough version, ta szybkość mi pasuje
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): obecna Zowie mnie całkowicie satysfakcjonuje
  • jaki rozmiar by Cię interesował: długość: od 300 do 350mm ; szerokość od 700 do 800mm, ewentualnie te ~900mm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: priorytetem jest żywotność, zowie sprawdza się znakomicie!
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: raczej średnią, taka jak zowie?
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 150 zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): barwa czarna jednolita, lub odcienie czerni, szarości, bieli. Grubość standardowa 3mm, łatwość czyszczenia, trwałość
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Przejrzałem różne sklepy i za dużego wyboru nie ma w przypadku długości ~300mm, tak czy inaczej moje propozycje:

Corsair MMM300 Extended (CH-9000108-WW) - mój fawory i wizualnie moim zdaniem świetna grafika
Corsair MM200 (CH-9000101-WW) - chyba nie jest obszyta dookoła
SteelSeries QcK Edge XL (63824)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Następca Zowie F-TF Rough Version w wersji XL - mizuro4 - 05-06-2020, 09:30 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.