• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka i podkładka.
#1
  • Jaką obecnie myszkę używasz: a4 tech xl-750bh
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400 DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): NISKA
  • czułość w Windows: 5 kresek 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO, Battelfield, i tyle właściwie ogólnie rzecz biorąc FPS
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4TECH BLOODY B-070 430x350x4
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):  4 przyciski, czasami dwa boczne ale rzadko
  • twój budżet: 150 zł 
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip/clawn grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: PRAWO RĘCZNY
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    18,5-19 cm 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Szukam czegoś nowego :D 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? wolałbym żeby była kupiona w Polsce 
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie mam zbytnio dużo uwag, chcaiłbym w tej cenie kupić jak najlepszą myszkę, z jak najlepszym sensorem.

Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze):  a4 tech xl-750bh, laser, ślizgacze małe cztery, 
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?A4TECH BLOODY B-070 430x350x4
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa 
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Większego coś niż 430x350 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Wolałbym żeby żywotność przekraczała 6 miesięcy.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: srednio szybką bądź średnią, gram przede wszystkim w FPS 
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: wolałbym żeby była kupiona w Polsce 
  • maksymalna cena za podkładkę?: 70-80 zł 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): 
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Założyłem ten temat bo przymierzam się do zmiany myszki razem z podkłdaką w tym samym czasie, nie znam się super na tym ale chciałbym się zamknać w kwocie 200-210 zł, za myszkę i podkładkę. Przeczytałem parę recenzji itp, ale jest tyle tych wyborów że sam już nie wiem co by było najlepsze pod mój chwyt. 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nowa myszka i podkładka. - czesiu - 03-08-2020, 11:30 AM
RE: Nowa myszka i podkładka. - czesiu - 03-09-2020, 02:42 PM
RE: Nowa myszka i podkładka. - FreeQ - 03-09-2020, 06:56 PM
RE: Nowa myszka i podkładka. - Ewelina - 03-09-2020, 08:42 PM
RE: Nowa myszka i podkładka. - XeXu - 03-10-2020, 01:38 AM
RE: Nowa myszka i podkładka. - czesiu - 03-10-2020, 04:32 PM
RE: Nowa myszka i podkładka. - Amok - 03-10-2020, 07:14 PM
RE: Nowa myszka i podkładka. - czesiu - 03-10-2020, 07:29 PM
RE: Nowa myszka i podkładka. - Amok - 03-10-2020, 08:17 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.