• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Myszka] Model D czy może coś innego
#1
Cześć
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival 100
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500/2000 w zależności od gry
  • jaką masz obecnie podkładkę: DM Pad L
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): główne, scroll i dwa boczne, więcej nie potrzebuję
  • twój budżet: do 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: najczęściej palm, czasami claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - Prawo
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: myszka jest już ze mną z 4 lata, scroll lata na boki jak chce, i poczułem chęć zmiany na coś większego
Tydzień temu odebrałem Glorious Model D, niestety trafiłem sztukę z piszczącym scrollem i denerwowało mnie to tak bardzo, że musiałem go odesłać. 
I tutaj stoję przed kolejnym wyborem, jestem prawie zdecydowany zamówić model D jeszcze raz, bardzo podoba mi się piórkowa waga w połączeniu z paracordem. 
Jedyną wątpliwość jaką mam to czy myszka nie jest odrobinę za duża i zastanawiam się jakie jeszcze modele mogę wziąć pod uwagę. 
Koniecznie myszka musi być lekka, a także mieć możliwość ustawienia 2 profili DPI i zmiany ich jednym kliknięciem przyciskiem umieszczonym na górze(robię to bardzo często, więc opcja przeklikiwania profili nie wchodzi w grę). Wymiary mojej dłoni to 18.5cm na długość i 8.5cm na szerokość.

Z góry wielkie dzięki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Myszka] Model D czy może coś innego - kamol96 - 01-29-2020, 09:27 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.