• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha do fpsów
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Kova 2016
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: nie zmieniałem
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 20cm w csgo w innych grach najpewniej mniej
  • w co grasz (podaj tytuły gier):cs;go, r6, paladins i czasami battlefieldy. Tak naprawdę gram tylko w fpsy ale czasami zdarza się coś innego ale rzadko
  • jaką masz obecnie podkładkę: razer goliathus kupiona z 3-4 lata temu ale myślę że mógłbym ją zmienić
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam tylko 2 boczne po lewej
  • twój budżet: 250zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertipo-clawowy bo sam nie wiem jak go opisać bo myszka jest naprawdę mała na moją dłoń
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu):20cm
  • jaka jest grubość twojego palca (zmierz jak na powyższym zdjęciu)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: zmienił bym na palm-clawa bo grałem na rivalu 310 u kolegi i mój skill na deathmatchu był o wiele bardziej wyrazisty. Palm odpada bo jest mi bardzo niewygodnie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: czm nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest za mała 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak
    Jestem w stanie kupić G403 Prodigy po niższej cenie niż na rynku czyli 180zł . Myślałem też o Modelu O i mógłbym go zakupić z amazonu i miał bym szybki zwrot jesli by mi nie podpasowała.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mycha do fpsów - szysza123 - 01-24-2020, 06:56 PM
RE: Mycha do fpsów - FreeQ - 01-25-2020, 09:34 AM
RE: Mycha do fpsów - V3ru - 01-25-2020, 04:29 PM
RE: Mycha do fpsów - szysza123 - 01-25-2020, 07:05 PM
RE: Mycha do fpsów - XeXu - 01-26-2020, 05:15 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.