• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze śledzeniem celu.
#1
Witam. Piszę tutaj bo mam nadzieje, ze pomoże mi ktoś rozwiązać pewnie problem. Mianowicie problem dotyczy poruszania myszką za celem w grach fps. Testowałem wiele myszek i podkładek ale ciągle nie znajduje 100% satysfakcjonującego rozwiązania. Obecnie posiadam myszkę Model O oraz podkładkę Glourius Speed i jest bardzo dobrze ale chciałbym by było lepiej. Dodam że mój chwyt do fingergrip. Dokładnie problem polega na tym, że kiedy wciskam PPM (celownik) i do tego wciskam LPM (strzelanie) to mam ciężko czasami dokładnie nadążyć za celem. Głownie ten problem widać w szybkich grach fps. Co innego gdy strzelam „z biodra” i wciskam tylko LPM wtedy problemu nie ma. Z moich doświadczeń, mam wrażenie, że wynika to ze zbyt mocnego nacisku myszki do podkładki przez co zmienia się tarcie na podkładce. (dochodzi tu do tego że bardzo sztywno czy wręcz mocno trzymam myszkę(dlaczego? newry?) i też mocno wciskam przyciski.
Pytanie: Czy sprzętowo mogę temu zaradzić?
Żeby odpowiedzieć na to pytanie musiałbym też znać odpowiedź na inne konkretne pytania:
Myszka – jakie znaczenie ma waga w kontekście problemu o jakim piszę?
Myszka – jakie znaczenie mają ślizgacze w kontekście problemu o jakim piszę? Lepiej mniejsze? Większe? Zaokrąglone czy też nie?
Podkładka – lepiej żeby była szybsza czy wolniejsza?
Podkładka – lepiej żeby była cienka czy grubsza? (gdzieś czytałem że cienka podkładka jest bardziej sztywna to też myszka nie wciska się w nią tak jak w grubą podkładkę to też kontrola myszki jest ta sama…)

Ktoś pomoże mi rozwiązać problem? Z góry dzięki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Problem ze śledzeniem celu. - Jockermann - 10-11-2019, 12:11 PM
RE: Problem ze śledzeniem celu. - FreeQ - 10-11-2019, 06:50 PM
RE: Problem ze śledzeniem celu. - FreeQ - 10-15-2019, 09:45 PM
RE: Problem ze śledzeniem celu. - FreeQ - 10-18-2019, 04:11 PM
RE: Problem ze śledzeniem celu. - Hya - 10-15-2019, 08:40 AM
RE: Problem ze śledzeniem celu. - Reo - 10-15-2019, 10:46 PM
RE: Problem ze śledzeniem celu. - Hya - 10-17-2019, 11:05 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.