• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G703 LIGHTSPEED HERO
#3
Siema .
Jako że posiadam teraz G703 hero postaram Ci odpowiedzieć na parę pytań.

Różnice na korzyść 703 hero jest taka że waga jest mniejsza , większy czas na baterii i jak dla mnie lepszy feeling sensora , przypomina bardzo ten z rivala :), osobiście 3366 dla mnie jest sztuczny , hero oddaje lepiej ruch reki. Jeśli masz gdzieś jakiś duży sklep rtv to idź i sobie zobacz g403 kształt jest taki sam tylko że g703 nie ma kilogramowego kabla który mnie irytował w g403.

Co na minus ? a no to że firma przeszła z softu LGS na GHUBA już tłumacze o co chodzi.

Generalnie to jestem wkurwiony zresztą nie tylko ja , logitech gaming software już nie obsługuje najnowszej myszki g703hero , zamiast tego trzeba ściągnać to gów.. Ghub które ma masę bugów , od groma ludzi ma problem z instalacja tej myszki , program się wiesza i nie idzie wejść do programu po to by wyłączyć np. rgb czy zmienić po swojemu dpi. Dlatego też realny czas użytkowania tej myszki to na chwilę obecną 40godzin ze standardowym 400dpi ,800, 1600 i 3200 i 1ms czasu reakcji.
Mi się udało zainstalować , ale po restarcie kompa znowu jest freez , i tak w kółko restart = reinstalka programu , żeby tego było mało to ten gówniany program ma taki bugi że nie można w pamięci zapisać swojego ulubionego dpi i wyłączyć rgb.

Jak dla mnie logitech spadł na psy , jest to ostatni produkt tej firmy który kupiłem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Logitech G703 LIGHTSPEED HERO - heddarsky - 09-23-2019, 11:11 AM
RE: Logitech G703 LIGHTSPEED HERO - XeXu - 09-24-2019, 11:29 PM
RE: Logitech G703 LIGHTSPEED HERO - Rfa - 09-29-2019, 07:38 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.