• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do Rival 600 + bungee
#1
Witam :) 

Niedługo przesiadam się z Bloody V7 na Rivala 600 i planuję też zmianę podkładki z nie wiadomo czego nie wiadomo skąd na coś przyzwoitego. Zakup kierowany FPSami typu BF, Planetside 2 itp, gdzie gram zazwyczaj jako CQC Sniper. 

Jako iż co chwilę toczę walkę z kablem od myszki, a podklejanie taśmą i inne "domowe" sposoby nie na wiele się zdają, zastanawiam się też nad jakimś mouse bungee. Najbardziej przypadł mi do gustu Cougar Bunker (spełnia swoją funkcję i ma bardzo przystępną cenę), jednakże nie jest on już dostępny.  Zostają zatem tylko droższe opcje jak np bungee od Razera. Zastanawiam się zatem czy w ogóle warto w taki bajer inwestować? A może lepiej dopłacić do Rivala 650 i zapomnieć o kablu na dobre?
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
       Obecnie Bloody v7, ale podkładka będzie używana z Rivalem 600 którego planuję zakupić
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
       Jakaś podkładka (materiałowa), z jakiegoś sklepiku, kupiona na którymś PGA :D
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
       Nie wiem :c 
  • jaki rozmiar by Cię interesował:
       Gram na 800 DPI więc raczej nieco większa, coś z kategorii L (mogą być też wielkie, pod gryzonia i klawiaturę, choć chwilowo - przez około 3 mies - mam dość mocno ograniczone miejsce)
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
        Raczej wolałbym coś trwałego
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
        Trudno określić - nigdy nie używałem "porządnych" podkładek więc nie mam punktu odniesienia
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
        Nie, lecz nie z poza EU, choć fajnie by było zamówić w tym samym sklepie co myszkę (znaczy się z Polski ;))
  • maksymalna cena za podkładkę?
        W okolicach 100zł Może być te ~50 zł więcej jeżeli będzie warto
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
        Jeżeli chodzi o wygląd - lubię prostotę i minimalizm ale to raczej nieistotna kwestia. Co do grubości - byle nie miała centymetra (choć im cieńsza tym lepsza, ale to nie najważniejsze kryterium)
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
         W sumie to nie mam :P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Podkładka do Rival 600 + bungee - NoroelleSaeth - 09-07-2019, 10:18 PM
RE: Podkładka do Rival 600 + bungee - Hya - 09-10-2019, 03:29 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.