• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305
#30
(09-18-2019, 11:55 AM)Amok napisał(a): Miałeś do czynienia z zowie ec2?

Jeśli nie to nie potrafię opisać Ci kształtu, ale moje pierwsze odczucia zpierwszej zowie były takie ze położyłem rękę i myszka tak genialnie się dopasowała ze wgl jej nie czułem. Dla mnie jest to najwygodniejsza myszka. Używam chwyty palm może hybrydy z claw ale mam 18.5cm dłoń.

Ec2-a dla mnie za mała dla palmu. Ec1 była spoko , ale właśnie skoll ma 125mm długości i leży mi idealnie.
Jak dla mnie wada jest to ze w oprogramowaniu masz chyba 7 możliwości ustawienia dpi i nie możesz ich wyłączyć zostawiajac np 2 , oraz przyciski na dole do zmiany dpi sa spoko ale nie ma nawet diody żeby sprawdzić jakie dpi mamy. Ja to rozwiązałem ustawiając wszystkie 7 trybów na 400dpi w  programie. Przyciski rolka kabel waga i lekkość na plus względem zowie na minus ślizgacze moim zdaniem ale da się grać :D

Qwa co ci nie pasuje w tych ślizgaczach. Masz żalozone chyba hyberglidsy :D lepszych nie ma chyba ;d
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305 - peterx - 09-18-2019, 08:34 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.