• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Steelseries SENSEI RAW RUBBERIZED
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO / LOL / fortnite (kiedyś)
  • jaką masz obecnie podkładkę: HyperX Fury XL
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): póki w obecnej nie padło mouse4 używałem na TS'ie jako aktywator mikro + fortnite jako budowanie
  • twój budżet: ok 200zł - jestem w stanie dołożyć 20/30zł jeśli naprawdę warto.
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1/2/2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni ~17,5/10
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: NIE
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400/800 dpi to jedyne jakie w pełni na co dzień wykorzystuje.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: myszka ma ponad 4 lata, wysłużona, poprzecierana, stary sensor, kabel po wymianie.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce TAK
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): kabel musi być w oplocie, prosty design, dwa przyciski boczne to optimum, raczej nieprofilowana (przyzwyczajenie) ale rozważę i profilowane.
  • MYSZKI, KTÓRE ROZWAŻAŁEM - dm1 fps (nie ma czarnej a białej się obawiam, że za miesiąc będzie żółtawa ale dodatkowe ślizgacze kuszą)
  • Gloriouse model O - (mega mi się podoba ale nie jestem pewien czy przyzwyczaję się do 30g różnicy względem mojej obecnej, no i jak to jest z zabrudzeniami wpadającymi między "plastry miodu" - czy sprężone powietrze to klucz do czyszczenia.
  • Logitech g305 - to taki głos rozsądku - ale nie budzi ona we mnie, żadnych emocji.
    Z góry dziękuję za pomoc :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305 - Niedoceniany - 09-02-2019, 01:09 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.