• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MM710/GLORIUS O-/RAZER VIPER/ZOWIE S2
#1
Heja! Od dawna nie siedzę w temacie myszek, a ostatnio jestem zapracowany trochę i nie mam czasu porobić większych riserczów. Od razu mówię, mój chwyt to na zmianę claw / fingertip i czasami mieszanka tychże dwóch. Od kilku lat posiadam Zowie ZA13, który już od dawna za nic mi nie leży, a krótki epizod na g203 był świetny, kształtem mi pasowała opór, w sklepach jak mierzyłem kone pure owl eye to też było spoko.

Zastanawiam się nad czymś nowym, moje preferencje już znacie, w sensie chwyt, za to preferuję właśnie mniej więcej symetryczne myszki, małe, ale z lekkim garbem, bo jak trzymałem u zioma kiedyś zwykłą zowie fk, to mi nie leżała, za to teraz w drugą stronę - DM1 pro też... nie leżała :P 

No i uwielbiam przełączniki w stylu jakie serwuje zowie, choć w g203 też było spoko. Budżet na upartego do 300zł(mogę nawet dopłacić...), ale wolę zapłacić jak najmniej i mieć jak najlepszą jakość wykonania myszki. Wszystkie wyżej wspominane propozycje posiadają interesujące mnie kształty, wagę, tyle że teraz nie wiem jak z ich wadami i ewentualnie przełącznikami. Poczytał ktoś o tych modelach i już zna ich największe bolączki? 

Ksztatły mi leżące:
Logitech mx300, A4tech AK47, Kinzu, g203, ec2.

Myślę, że więcej nie muszę pisać, ani wypełniać tabelek, bo po cóż to ;) Jestem świadomą personą w kwestii myszek, tyle że już dawno nie śledzę rynku i właśnie chciałbym znać największe bolączki owych modeli, a może coś podobnego zostanie zaproponowane?

No i sensor nie może mieć bugów typu 3310, jak i musi mieć mocne prędkości maksymalne, 400dpi @ 1.2 w csie sens.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
MM710/GLORIUS O-/RAZER VIPER/ZOWIE S2 - ThiZ - 09-02-2019, 01:03 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.