• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS:GO, 300 zł
#1
Witam z racji tego, że moje wysłużone Creativy są po prostu stare i słabo grają postanowiłem je zmienić.
  • jakie obecnie używasz? Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Tak, dołączona do słuchawek
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 99% CS:GO, 1% muzyka, wolę lepszy dźwięk w CS:GO niż muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? każda po trochu oprócz polskiego rapu i hip-hopu :)
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte, w ostateczności półotwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie mam pojęcia, chce słyszeć dobrze w CS:GO
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak i pod tym kątem szukam słuchawek
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Popękana skóra na padach a raczej jej brak, zauważyłem, że od pewnego czasu słabiej oddają dźwięk w cs:go
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Wokół uszne, rodzaj padów nie ma znaczenia, wolę mikrofon razem ze słuchawkami niż oddzielny. Zastanawiam się nad: HyperX Cloud II, HyperX Cloud Alpha, Corsair HS60. Wolałbym dedykowaną kartę dźwiękową ze względu na lany.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki do CS:GO, 300 zł - NTG - 08-26-2019, 04:26 PM
RE: Słuchawki do CS:GO, 300 zł - FreeQ - 08-26-2019, 08:40 PM
RE: Słuchawki do CS:GO, 300 zł - blank - 08-30-2019, 12:13 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.