• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz po wysłużonej X7'ce
#3
Udało mi się już kilka myszek pomacać  i mam też kilka pytań do innych modeli które też dobrze leżą w mojej dłoni .
-Pierwszej propozycji Roccat'a nie udało mi się znaleźć w żadnym sklepie,
-logitech g102 odpada, jest zbyt mały i zbyt niski dla mojej dłoni, słaba wygoda i przy ściskaniu palce wchodzą pod myszkę i ja dźwigają.
-g305 odpada, bezprzewodowa, szukam myszki z ogonkiem,
-g403 długo szukałem ale w końcu znalazłem i jest bardzo wygodna i trzyma się pewnie 
- coguara i glarious odpada też nigdzie nie znalazłem w sklepach, a i wolał bym raczej coś z innych firm
- SS Rival 310 też bardzo dobrze i pewnie leży mi w dłoni , podoba mi się też że poza zamiennymi ślizgaczami można znaleźć do niej nawet wymienne gumy antypoślizgowe na boki myszki .

Z zaproponowanych przez XeXu g403 i Rival 310 są naprawdę spoko, jedynie czego mógł bym się przyczepić to wyglądu, Rival jest w moim odczuciu wydziwiaty i wygląda staro ale może się podobać , g403 znowu wygląda bardziej klasycznie, ale bardziej rasowo od np g102. 

Znalazłem też inne myszki które wedlug specyfikacji powinny mi odpowiadać (niski LOD, dobra optyka) i dobrze leżą mi w dłoni są to :
Razer DeathAdder Elite (w sklepie 249zł)
Razer Mamba Elite ( w sklepie 359zł - to już na pewno za dużo dla mnie)
Dodając wcześniejsze to:
-G403 znalazłem za 219zł
-Rival 310 za 199zł

I znalazłem też A4Tech Bloody P30 za 139zł ale w zaplombowanym pudełku z okienkiem, przez okienko wydawał się w miarę wygodny, ale nie miałem jak sprawdzić.

Wróciłem też jeszcze raz pomacać tego HyperX ale jednak odpada , boczki za śliskie dla mnie i chwyt nie pewny. 


Razery j/w na aledrogo powystawowe albo ze zwrotów  stoją po około DA Elite 130zł , Mamba Elite 190zł, Logitech G403 160-180zł, SS Rival 310 widziałem jeden za 160zł. Razera bym się nie bał brać używanego, a i różnica w cenie jest duża (dużo lekko wytartych powystawowek z tych wszystkich sklepów zaniża cenę - razery do macania spodobałem w każdym sklepie a z resztą było ciężej , szczególnie z logitechem)

PYTANIA
Przy aktualnych cenach używanych zastanawiam się głównie nad tymi Razerami. Co o tym sądzicie ? (Mam od lat klawiaturę z Razera, będą ładnie razem wyglądać xD) .
Przy okazji czy może ktoś wie jak grają słuchawki Razer Kraken pro v2?
Jakie podkładki szybkie-materiałowe polecacie ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowa mysz po wysłużonej X7'ce - XeXu - 08-25-2019, 03:12 PM
RE: Nowa mysz po wysłużonej X7'ce - kameleon2000 - 08-31-2019, 08:41 PM
RE: Nowa mysz po wysłużonej X7'ce - XeXu - 09-03-2019, 10:16 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.