• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Półotwarte/otwarte z mikrofonem 200-300 PLN
#1
  • jakie obecnie używasz? SL HD-330, Corsair HS50 - zastanawiam się nad zmianą tych drugich
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? tak - Prodigy Cube BE
  • słuchawki mają być w 80-90% do rozmów, reszta to głównie multimedia, w tym muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? wszystkiego
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? pozycjonowanie nie ma dla mnie większego znaczenia, chyba że chodzi o przyzwoitą scenę przy odsłuchu muzyki
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200-300 PLN
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Why not both? A tak całkiem poważnie - jako, że słuchawki mają być używane głównie do rozmów, gdzie przez kilka godzin będą na uszach to w pierwszej kolejności ma znaczenie komfort. 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte/półotwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)? większą
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? 100% stacjonarnie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? jakość mikrofonu, ogólna jakość słuchawek

Witam,
nie wiem czy szukam czegoś realnego - otwarte/półotwarte słuchawki z mikrofonem oferujące przyzwoitą jakość w przyzwoitej cenie (slogan jak z reklamy ;)). Do tej pory korzystałem z HD-330 z założonymi HM5 Super soft+ ZM-MIC1, do słuchawek nie mogłem się przyczepić w żaden sposób, w tym do ich wygody, szczególnie po wymienieniu padów, do jakości mikrofonu raczej też nie, jednak mocowanie mikrofonu + długość kabla są na tyle upierdliwe, że zdecydowałem się poszukać czegoś z 'wbudowanym' mikrofonem. Próbowałem opcji z mikrofonem stojącym na biurku - pożyczyłem od znajomego jakiś stojący mikrofon Trusta, jednak nie miał on racji bytu ze względu na małą ilość miejsca na biurku i fakt, że czasem byłem odsunięty na tyle daleko, że nie zbierał mojego głosu.
 Jakiś tydzień temu kupiłem sobie wymienione wcześniej Corsairy HS50, jedyne półotwarte, 'gejmingowe' jakie znalazłem, przy okazji w dosyć rozsądnej cenie. W kwestii wygody nie mam większych zastrzeżeń, no ale cała reszta... Mikrofon przy ZM-MIC1 jest słaby, same słuchawki też trochę odstają od HD-330 i jako, że mam jeszcze tydzień na zwrot, zacząłem myśleć o czymś innym.
Istnieje coś co byłoby warte zainteresowania?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Półotwarte/otwarte z mikrofonem 200-300 PLN - rearus - 08-23-2019, 10:35 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.