• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przełączniki do Zowie Za11 (naprawa)
#1
Hej, 

Jest to mój pierwszy post tutaj więc nie wiem czy to dobry dział. Przychodzę do was z prośbą o doradzenie jakie przełączniki kupić do mojej 4 letniej już myszki. Niestety podczas pykania snajperem w BF1 zaczęło mnie drażnić to, że mi oddala i przybliża lunetę wtedy kiedy powinna przybliżać cały czas :p Chciałbym więc z waszym poradnikiem naprawić sobie mysz lutując nowe mikro-przełączniki. Czy te będą dobrej jakości i czy będą pasowały? link Czy lepiej dołożyć do innych, które byście polecili bo nie wiem. jestem w stanie dołożyć do lepszych bo chciałbym aby chodziło solidnie i sprawnie by nie otwierać znów ślizgaczy, lutować itd...  A I pytanie czy ktoś je w Polsce sprzedaje bo nie ukrywam, że czekanie 3 tygodni na chiny będzie irytować a akurat czas na grę jest teraz. 

Pytanie bardziej luźne, -mam tę myszkę jeszcze sprzed przejęcia Zowie przez Benq, czy teraz jakość jest na takim samym poziomie? Bo zauważyłem, że ceny nie, bowiem za camade które kiedyś dorzucali za free chcą teraz stówe :l i ogólnie jak oceniacie tę markę bo nie wiem czy warto zaufać gdybym kupował nową mysz od nich.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przełączniki do Zowie Za11 (naprawa) - sebaxu - 08-15-2019, 11:17 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.