• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie ślizgacze (do wycinania)
#1
Obecnie posiadam ślizgacze firmy 3M (o ile w myszcze są te same co te, które dostałem w pudełku jako zapasowe), które siedzą w myszce Asus Strix Claw. Używam jej na podkładce Roccat Taito XXL (nowa wersja).

Niestety ślizgacze mają dość wolny start, choć to najmniejszy problem. Przy powolnym ruchu kursor nie porusza się płynnie, tylko skokowo - w FPSach jest to dość denerwujące, jak śledzi się cel przy full auto lub celuje w miejsce, gdzie może się pojawić wróg podczas powolnego poruszania się. Na początku myślałem, że ślizgacze muszą się wyrobić, jednak używam mychy już ponad 7 miesięcy i nic się nie zmieniło. Umycie podkładki również nie rozwiązało problemu.

Ślizgacze, które tego problemu nie miały to fabryczne od Mionixa i Roccata (dokładnie Kone PM).

Jakie polecacie ślizgacze, które miałyby szybki, płynny ruch? Obawiam się, że mysz Asusa jest na tyle mało popularna, że pewnie nie obejdzie się bez wycinania, więc pewnie tylko takie wchodzą w grę.

Przy okazji zapytam, jak już mam się bawić w wycinanie - po wycięciu pewnie będą ostre krawędzie - jak je wygładzić? Pilnik da radę czy tylko pogorszy sprawę?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jakie ślizgacze (do wycinania) - Zares - 08-05-2019, 01:23 PM
RE: Jakie ślizgacze (do wycinania) - Hya - 08-18-2019, 11:18 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.