• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura +/- 500 zł. Polska dystrybucja.
#8
Gdzie nabyłeś klawiaturę?
Użytkowałem Kailh Brown przez krótki okres czasu, były naprawdę w porządku.
Stabilizatory są oczywiście częścią mechaniczną - są w ruchu pracując, wymagają przesmarowania.
W Sharkoon SGK3, zaimplementowano stabilizatory na wzór Cherry, które niestety są problematyczne w konserwacji - bezpośredni montaż do PCB, uniemożliwia ich wyjęcie bez uprzedniego roznegliżowania klawiatury - daj znać proszę, czy ta informacja jest poprawna, mnogość internetowych "recenzji", prowadzona jest pobieżnie i nieakuratnie.
Możesz przesmarować je chociaż zewnętrznie, używając smaru PTFE, dielektrycznego czy pospolitego smaru litowego.

Klawiatury Razera, są produkcji niepochlebnego iOne - jednego z największych dostawców produktów OEM.
Znamiennym jest charakterystyczny i dostarczający zawodu "bottom row".
Stabilizatory są zgryzotą, implementacja na wzór Costara, wygląda naprawdę nędznie, z pewnością wymagają lubrykacji.
Należyty montaż stabilizatorów typu Costar:
> http://i.imgur.com/KKaglJF.jpg
"Keycapsy" wykonane są z wszechobecnego tworzywa ABS, w niszowym procesie - "laser-etching', przypadłość ich zamierania, jest nierozłącznym frasunkiem.
Zielone podświetlenie, oparte jest na diodach DIP, które są mniej żywotne i o krztynę mniej barwne, od zintegrowanych diod SMD.
O przełącznikach, skrobnąłem notę tutaj: https://bit.ly/32bnXtw
Wspomniałem również o problemie "ping sound" przełączników Razera dostarczonych przez Kailha - nie pochwyciłeś szkopułu w przytoczonym modelu BlackWidow 2014?
Pierwsze klawiatury serii Blackwidow, mogły się podobać - masywne, wykorzystujące przełączniki Cherry z subtelnym niebieskim podświetleniem, wraz z "glossy coatingiem", niestety wraz z cwałem, zaczęto niemożebnie ciąć koszty produkcyjne.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Klawiatura +/- 500 zł. Polska dystrybucja. - XeXu - 07-20-2019, 02:09 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.