• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do myszki Asus Gladius
#1
Cześć i czołem :D

Jak w temacie - niedawno zakupiłem myszkę Asusa, model Gladius i poszukuję teraz do niej odpowiedniej podkładki. Z rzeczy, których jestem pewien mogę wymienić jak następuje:

- poszukuję podkładki materiałowej
- z braku miejsca ważny jest dla mnie niewielki rozmiar (najlepiej wersja mini, poniżej 30 cm), poza tym zazwyczaj i tak gram na wysokich czułościach, więc nie potrzebuję podkładki o wielkiej powierzchni :P
- gram w sumie w różne gry, trochę w fps'y, trochę w rpg'i, ale zdarzają się też inne gatunki
- obecnie korzystam z jakiejś taniej, mocno już zdezelowanej podkładki materiałowej, więc nie będę się na jej temat rozpisywał ;)
- fajnie byłoby się zamknąć w ok. 50 zł
- na pewno się nie obrażę, jeśli podkładka będzie trwała i posłuży mi dłuższy czas (nie lubię zbyt często wymieniać tego typu akcesoriów)
- no i na koniec byłoby świetnie, gdyby była dostępna w Polsce :)

Nigdy nie miałem gamingowej podkładki, więc szczerze mówiąc trudno mi ocenić, czy wolę szybszą czy wolniejszą. Zrobiłem wstępny research opierając się na Waszych wskazówkach i poradach oraz sprawdzając, co jest aktualnie dostępne na polskim rynku i waham się między Razer Goliatus (speed lub control - nie mam pojęcia co lepiej wybrać), ewentualnie Roccat Taito (ale trochę odstraszyła mnie Wasza recenzja i wspomniane problemy z myszami optycznymi przy wyższych czułościach). Oczywiście jestem otwarty również na inne propozycje i sugestie :).

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich!


P.S. Jeszcze tylko dodam, że ta podkładka będzie mi służyła również w codziennej pracy przy komputerze (internet, obróbka zdjęć, praca z tekstem itd.) - nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, ale wolałem wspomnieć :P.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Podkładka do myszki Asus Gladius - Zavic - 06-09-2015, 05:42 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.