• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do Takstar Hi2050
#1
Hej,

jestem w trakcie budowania nowego komputera i zastanawiam się nad kartą dźwiękową. Na mojej płycie głównej znajdować się będzie zintegrowany układ Realtek ALC887. Aktualnie korzystam ze słuchawek Takstara Hi2050, z których jestem bardzo zadowolony. Przesiadałem się jakiś czas temu z ttesports Shock Spin HD więc różnica była widoczna na "gołe oko", pomimo że korzystałem również ze zintegrowanej dźwiękówki na moim laptopie Lenovo Y580. Jako mikrofonu używałem tego wbudowanego w laptopa, lecz teraz przy PC takiego oczywiście mieć nie będę, stąd mam pewien dylemat. Czy kupować zewnętrzną kartę dźwiękową z mikrofonem, czy kupić jakąś pod PCI i kupić headset, czy po prostu dokupić zewnętrzny mikrofon. Bardzo proszę o radę. W jakiej konfiguracji jakość dźwięku byłaby najlepsza? Dodam jeszcze, że zależy mi zarówno na jakości w muzyce jak i na dobrym dźwięku w grach (np. csgo). Chciałbym przeznaczyć nie więcej niż 300zł na kartę, choć przyznam że jestem wielkim fanem współczynnika cena/jakość, więc jeśli udałoby się znaleźć coś tańszego to byłoby super.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Karta dźwiękowa do Takstar Hi2050 - bjoxu - 02-06-2017, 04:08 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.