• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
telefon: iphone 6s czy galaxy s7?
#1
Czesc,
Na poczatku chcialbym przeprosic za ewentulny smietnik jesli ten temat nie nadaje sie na to forum. Po prostu juz nie wiem, gdzie sie poradzic i kogo zapytac. Bardzo prosze o wyrozumialosc.
Otoz - mam do wyboru 2 modele: samsung galaxy s7 oraz iphone 6s. Wiem, ze bezposrednim jakby konkurentem dla s7 jest iphone 7, jednak jego nie biore pod uwage. Czy ktos ma jeden z tych modeli lub testowal/slyszal opinie odnosnie ich? Moi znajomi, ktorzy maja jablka, wiadomo 'iphone to najlepszy telefon, a szajsung to shit i wszystkie inne z androidem', a kolega, ktory galaxy s6 nie poleca samsungow. Jednak wiele slyszalem, ze s7 jest naprawde dobrym telefonem i podobno bije na glowe iphone'a. Jakie jest wasze zdanie? Pod wzgledem cyfr na parametrach, s7 prezentuje sie znacznie lepiej, ale czy niekiedy nie przeklada sie na dzialanie w praktyce? Obecnie mam jeszcze LG G2 i nie wiem czy zmiana androda na ios sposrod tych 2 modeli jest dobra i sie nie zawiode?
Wiele osob pisze 'zalezy czego sie oczekuje - dobrych zdjec i wyswietlacza czy dobrego systemu' szczerze nie wiem. Jako konsument wykladajacy 3 tysiace nie chce sie zastanawiac czy chce miec to dobre czy tamto. Chcialbym miec po prostu dobry sprzet, a nie wybierac pomiedzy czyms :D jesli jednak rzeczywiscie cos za cos to tak: zdjecia czasem robie, ale nie jestem fotografem wiec nie musze miec zdjec jak z aparatu za 10 tysiecy. Internet wiadomo - codziennie, lecz nie 24/7. Bateria zeby wytrzymala chociaz 1 dzien. Aplikacje jakie glownie uzywam to: fb, whatsapp, flascore i kilka podobnych, ale przede wszystkim chcialbym miec plynny i wydajny system, ktory po 2 latach uzytkowania bedzie dzialac w mniejszym lub wiekszym stopniu, jak w momencie zakupu. 
Z gory dziekuje za odpowiedzi i mam nadzieje, ze tutaj znajde pomoc :)


Wiadomości w tym wątku
telefon: iphone 6s czy galaxy s7? - taha82 - 10-02-2016, 12:00 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.