• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana myszki i podkładki z Logitech G203 & A4Tech XGame X7-300MP
#9
(09-18-2019, 02:58 PM)Niedoceniany napisał(a): ja słyszałem bardzo dobre opinie o tym (jak za takie pieniadze) ale po praniu to wiadomo, rogi mogą zacząć puszczać.
https://www.x-kom.pl/p/410894-podkladka-...0x3mm.html
Sam ma dylemat czy wziąć sobie przetestować tego speedlinka czy dm1 L (aktualnie używam hyperx fury )

Ciężko znaleźć opinie o tej podkładce, nie wliczając jednego filmiku od X-kom'u gdzie dobór podkładek był dziwny, a za dodatkowe 6 zł mamy obszycie (DM Pad), chociaż rozmiar bardzo atrakcyjny ;)

(09-18-2019, 03:43 PM)Amok napisał(a): Ja bym na waszym miejscu brał dm pada. Jest sprawdzony. Aczkolwiek dla mnie najlepszy jest gs-r od zowie (udało mi się kupić za przystępna cenę używany w świetnym stanie) nowy jest za drogi.

I faktycznie wezmę na 90% tego DP Pad'a (początkowo mnie cena odstraszała bo wydawała mi się zwyczajnie niska), przynajmniej sprawdzony przez wielu z tego co widzę i raczej ciężko znaleźć coś lepszego bez przepłacania. Pewnie ją zamówię wraz z Model O- lub CM MM710 jeżeli jakość wykonania tych gryzoni będzie znośna :D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wymiana myszki i podkładki z Logitech G203 & A4Tech XGame X7-300MP - DomiksPL - 09-24-2019, 08:38 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.