• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: logitech g102 / zowie za12
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 1
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie działają mi stery logitech a zowie jest plug and play
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): idk
  • w co grasz (podaj tytuły gier): csgo apex
  • jaką masz obecnie podkładkę: shiru large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): wszystkie 5
  • twój budżet: 300
  • jaki chwyt stosujesz: palom-claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1\2/2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.9
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: raczej nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: w zowie nic ostatnio strzelić nie mogę , g102 gra mi się super ale jest ciut mała i wolałbym profilowa, miałem g403 na kablu i ciężki kabel i kształt nie ten, 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Zastanwiam się nad odpowiednikiem dla g102 tylko profilowanym. Rozważam zakup zowie ec2-b. Ale szukam innej alternatywy gdyż logitechy są ogólnie świetne. Pomoże ktoś? :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#2
1. Nie skacz między myszkami zbyt często bo sie nigdy nie dostosujesz do określonej myszki.
2. Jak zowie ec2-b to w wersji divina (slizgacze i niby sensor lepiej działa wg. Reddita) jak nie tolerujesz glossy coatingu to zainwestuj w grip tape pokroju lizard skin.
3. Podobny kształtem do g102 a trochę wiekszy powinien być zowie s2. Jeśli sie spodoba ale bedzie za mały to wtedy s1.
4. Możesz przyjrzeć się roccat kone pure owl eye
Odpowiedz
#3
Generalnie od 1.5 roku gram na za12 ale ostatnio coś nie szło i pograłem chwile na g102, a zowie ec2-a dalej zła jest? Dużo pro playerow nie przeszło na ec2-b ani divine tylko zostali na ec2-_ ;o
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
W sumie to nie wiem czy ec2-b jst gorsza od ec2-a czy wersji divina ale raczej wiekszosc wybralaby divine ze względu na silzgacze. Tych trzech nie mialem w dłoni (choć chciałbym mieć) wiec nie powiem czy rzeczywiscie tak jest.
Odpowiedz
#5
Boje się ze divina jest glossy a ja nie przepadam za tego typem coutingiem. Ale zobaczymy. Czyli nic poza zowie ec mi nie spasuje?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
(08-01-2019, 12:41 AM)Amok napisał(a): Boje się ze divina jest glossy a ja nie przepadam za tego typem coutingiem. Ale zobaczymy. Czyli nic poza zowie ec mi nie spasuje?

Zawsze możesz nakleić lIzard skin na myszke jak to robią na reddicie :) a propo innych myszek Patrz punkt 4. 
Możesz też spróbować zowie s2 co prawda nie jest profilowana ale jeśli siedziałeś na za12 i g102 to najpewniej szybciej przyzwyczaisz sie do kształtu
Odpowiedz
#7
Miałem kiedyś roccata ale to nie mój kształt, jest za mała spróbuje chyba najpierw ec. I dam znać bo wolałbym już nie symtryka.
A roccat kain? I rival105 co to za wynalazki?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Roccat Kain dopiero wyjdzie we wrześniu. Takie połączenie symetryka z profilowaniem. Ciekawy pomysł, ale nie wiem jak bedzie w praktyce. Z tego co czytałem to kształt: -dosyć wysoki 43mm, raczej wąski i nie za długi. Tył w porównaniu do przodu ma podobną szerokość cos ala g403, nie taki szeroki jak deathadder. Przyciski znakomite, przynajmniej tak napisali w recenzji.
Więcej zdjęć: https://www.techpowerup.com/review/rocca...imo/2.html
Odpowiedz
#9
A Rival 105 to asymetryczna kana v2 z lekko zmodyfikowanym wyglądem i sensorem z rivala 100 (avago sdns 3059)
Odpowiedz
#10
Kupiłem ec2-b i jest gut. Ręka się nie meczy a sensie na plus bo bardziej miękki jest dla mnie.

Sprzedam logitech g102 i g403 jakby ktoś chciał , zowie narazie zostawiam jako zapasowke :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.