• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki DOUSZNE 50-80zł.
#1
*jakie obecnie używasz?: Używałem Roccat Syva (więcej na dole) a główne to Takstar PRO80
*czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp?:DOWN
- jeśli tak – to jakiej?: Słuchawki mają byc używane do smartfona.
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?:-
--- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej: Smartfona będę wymieniał w styczniu więc nie jestem jeszcze pewny co wybiorę.
*słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję): Tylko i wyłącznie muzyka z telefonu (do gier mam Takstary)
*jakiej muzyki głównie słuchasz?: Rap (Que, Zeus, Macklemore, Hopsin itp.)
*twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 80zł
*stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? 50/50, ostatnio zakupiłem Roccat Syva, które były dla mnie tragicznie niewygodne .
*jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?: Muszą byc douszne, NIE DOKANAŁOWE, po 20-30 minutach czuję dosyc uciążliwy ból głowy, taki już jestem :D
*wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)?- Nie będą do gier, w muzyce lubię trochę szerszą scenę, ale w takiej cenie tego nie wymagam.
*czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak, będą używane głównie poza domem, samochód, spacer itp.
*dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Muszą byc douszne, zależy mi na tym by bas był w miarę przyjemny. W takiej cenie liczę na słuchawki, które będą wygodne i które będą grac poprawnie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
słabo u mnie z rozeznaniem wśród dousznych (nawet o dokanałowych wiem coś więcej ;p) ale jedynym modelem o jakim słyszałem od znajomych to Sennheiser MX475 są w cenie 89 zł. Poczytaj sobie o nich może Ci podejdą :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.