• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 400zł
#1
  • jakie obecnie używasz?
    - HD668b w pracy, HD660 w domu
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – AIM SC808 niemodowana
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
    - głównie gry ale też trochę muzyki (w momencie kiedy nie chce grać na microlab solo 7c)
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    - rock (z mieszanek - np. Pendulum)
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
    - płynnie. Jeżeli nie będzie to uargumentowane nie chciałbym wydać więcej niż 400 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
    - raczej dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
    - doceniam swoje 668b z półotwartością i nie jestem przekonany wyższości zamkniętych ale to zostawiam wam - specjalistom.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
    - nie mam pojęcia. Ale obstawiam że chce lepszą w grach. Prosiłbym o porównanie do HD668b
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    - W ogóle
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
    - niech nie będą wyglądowo jak z konkursu o rękę sołtysa ;). Nie wiem czy potrzebuje słuchawek z mikrofonem. Przydałaby się możliwość nakręcenia jacka 6,3mm/wymiany kabla ze względu na wejście na dźwiękówce.
Ostatnio zacząłem grać w CS:GO i ubzdurałem sobie wbicie jakiejś 'rangi na serio' (powiedzmy podwójny kałach), ale nic nie wykraczającego poza casualowe granie (zastanawiam się czy sobie nie zakupić R6:Siege). Także nie jestem pewien  czy potrzebuje aż tak gamingowych słuchawek.Podobają mi się Mionixy Nash 20 (teraz na massdrop 60$). Dosyć przychylne recenzje Qpad QH-90 też mnie skłoniły do zastanowienia się nad nimi.Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
To lepszych w grach od 668b to szukaj Kavów 5.1 analog (ale teraz po 550 zł stoją ;p), które zapewnią zauważalnie lepsze pozycjonowanie, bo nash i qh-90 nie sprawdzą się lepiej. Żebyś wiedział, to 668b są jednymi z lepszych do CS z racji na świetną przestrzeń, mi na AKG Q701 (1200 zł) + SB ZxR gra się niemal tak samo jak na 668b ;)
Odpowiedz
#3
Czyli rozumiem kupić sobie słuchawki typowo muzyczne do pracy w zamian za to żeby wziąć superluxy 666B do domu.
A co z mikrofonem? Zintegrowany z słuchawkami jest bardzo przereklamowany?

p.s jest jeszcze Creative Aurvana Live 2! Jak ona ma się z porównywanymi modelami?
p.s 2 No i ewentualnie kończący się jutro AKG 7XX na massdropie za 225$ ;]
Odpowiedz
#4
Na tych AKG z massdropa będzie Ci się grało porównywalnie jak na 668b, jednak są przyjemniejsze w odsłuchu muzycznym. Jak możesz sobie pozwolić na taki wydatek to nie ma co się zastanawiać, bo warto mieć te słuchawki w swojej kolekcji. CAL2 gorzej się sprawdzą w grach od 668b. Kup mikrofon Zalman zm mic-1 i podepnij pod kabel, będzie jak zintegrowany.
Odpowiedz
#5
Żeby już nie spawmować gdzie indziej. Z ciekawości ktoś z Was odsłuchiwał AKG 7XX ? Jak się ma do AKG Q701?
Generalnie pytając już bardzo ogólnikowo preferujecie AKG/Sennhaisery/Beyerdynamicsy (jako ogólny obraz produktów/charakteru sluchawek) czy może kompletnie coś innego?
Odpowiedz
#6
AKG 7XXX z tego co piszą to takie trochę cieplejsze Q701, mają trochę więcej basu. Wszystkie te firmy robią dobre słuchawki. Raczej nie da się wskazać, która jest najlepsza.
Odpowiedz
#7
Ciekaw jak prezentują się te nowe słuchawki Roccat tj. model Renga.
Odpowiedz
#8
pewnie słabo :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.