• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier /CS/ 220 zł
#11
Zważ tylko na to, że grając w CS lepiej by Ci było na HMC631 lub HI2050 niż an HyperX. Biorąc jednak pod uwagę słuchanie muzyki (w tym rapu), to HyperX są lepszym wyborem.
Odpowiedz
#12
@plagocki Dzięki wielkie! A jaką kartę poleciłbyś na przyszłość w rozsądnej cenie ?

@t4co A czy Hyperx'y to nie to samo co HI2050 ?
Odpowiedz
#13
HyperX to klon słuchawek Takstar PRO80. Są to słuchawki o konstrukcji zamkniętej - siłą rzeczy scena jest mocno ograniczona. Charakteryzują się za to ponadprzeciętną stereofonią i bardzo przyjemnym nieco mrocznym brzmieniem. Miej na uwadze fakt, iż pomimo słyszalnego ocieplenia dźwięku i solidnej podstawy basowej to nadal słuchawki monitorowe - nie oczekuj od nich subwooferowego basu. W odróżnieniu od większości słuchawek dostępnych w markecie nie grają typową V-ką. Prezentują znakomity stosunek jakości do ceny i właściwie nie mają konkurencji w tym przedziale cenowym. HyperX'y mają znacznie lepsze pady i bardziej solidny kabel.

HI2050 to z kolei słuchawki o konstrukcji półotwartej, są jaśniejsze i bardziej zrównoważone. Posiadają znacznie szerszą scenę - pozwolą Ci precyzyjniej pozycjonować przeciwników w grach. Wokale brzmią na nich fenomenalnie, ale w rapie może brakować Ci basu. Prezentują jeszcze lepszy stosunek jakości do ceny.

Z tanich kart godny polecenia jest Audiotrak Cube - wymienialne wzmacniacze operacyjne są jego ogromną zaletą. Zakup SMSL M2 na znakomitym układzie ES9023 również nie byłby złym pomysłem, tym bardziej że za granicą można wyhaczyć go niespełna 50 dolanów. Jest jeszcze FiiO E10k, którego nie miałem jeszcze okazji przesłuchać.
Odpowiedz
#14
@plagocki Z tego opisu faktycznie najbardziej pasowały by mi Hyperx'y
Te karty są strasznie drogie :/ Liczyłem ,żeby nie wydać na kartę więcej niż 200 złotych bo i tak 500 jak za samo audio wydaje mi się astronomiczną ceną
Odpowiedz
#15
(11-13-2015, 07:57 PM)karnister napisał(a): @plagocki Z tego opisu faktycznie najbardziej pasowały by mi Hyperx'y
Te karty są strasznie drogie :/ Liczyłem ,żeby nie wydać na kartę więcej niż 200 złotych bo i tak 500 jak za samo audio wydaje mi się astronomiczną ceną

Płyta posiada port PCI, celuj zatem w AIM SC8000. Mikrofon musiałbyś jednak podłączyć do integry, karta nie posiada żadnych wejść. Gra jest jednak warta świeczki gdyż karta gra przyzwoicie.
Odpowiedz
#16
@plagocki
150 złotych to dobra cena :)
Rozumiem ,że będę musiał zastosować przejściówkę z małego na duży jack tak ?
Jakość mikrofonu pozostanie taka jak na integrze z tego co rozumiem ?
Odpowiedz
#17
(11-14-2015, 11:37 AM)karnister napisał(a): @plagocki
150 złotych to dobra cena :)
Rozumiem ,że będę musiał zastosować przejściówkę  z małego na duży jack tak ?
Jakość mikrofonu pozostanie taka jak na integrze z tego co rozumiem ?


Konieczne będzie zastosowanie przejściówki. 
Wejście mikrofonowe na tej płycie nie jest rozpaczliwie złe - powinno wystarczyć do komunikacji głosowej.

W pierwszej kolejności kup wyłącznie słuchawki i postaraj się przesłuchać je na możliwie wielu źródłach wliczając w to wzmacniacze stereo, smartfony i zestawy komputerowe znajomych. Być może różnica w jakości dźwięku będzie dla Ciebie nieznaczna i uznasz, że inwestycja w dodatkową kartę dźwiękową jest zbędna. 

Sterownik, oprogramowanie jak i sama karta AIM SC 8000 są już nieco przestarzałe. Niestety nie wiem jak zachowywać będą się na nowych systemach operacyjnych. Jest to obok braku wejść główna wada tej karty. 
W tym przedziale cenowym warto zainteresować się również kartą Audiotrak MAYA U5, nie miałem z nią jednak bezpośredniej styczności i nie wiem czy napędzi te słuchawki. Z całą pewnością AIM SC 8000 ma lepsze OpAmpy i powinien zapewnić wyższą jakość dźwięku na stosunkowo wymagających słuchawkach. Niestety w tym przedziale cenowym trzeba iść na kompromisy. Jeśli chcesz, mogę rozglądnąć się za sprzętem z drugiej ręki.
Odpowiedz
#18
@plagocki
Ta MAYA wyglada troche ciekawiej :D
Zobaczymy ,słuchawki pewnie zakupię na koniec miesiąca a na kartę zdecyduje się dopiero w nowym roku więc nie ma sensu na teraz szukać żadnego używanego sprzętu, ale wielkie dzięki za pomoc i chęci !
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.