• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy pod cs'a
#1
[*]jaką obecnie myszkę używasz: Modecom MC-M5

[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Najniższe możliwe, że 400.

[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):Niska

[*]czułość w Windows:6/11

[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):Nie posiada

[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):Nie mam pojęcia

[*]w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO 

[*]jaką masz obecnie podkładkę:Nie znam firmy ale jest stanowczo za mała jest z materiału. ma jakieś 24x20cm

[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Używam wszystkich przycisków.

[*]twój budżet:Dowolny

[*]jaki chwyt stosujesz:palm grip

[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2

[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu): 20cm

[*]jaka jest grubość twojego palca (zmierz jak na powyższym zdjęciu)? około 2cm

[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie

[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Chcę grać na 400dpi może trochę więcej może mieć nawet 12000dpi ale mi to nie potrzebne :)

[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Nic się nie zepsuło ale kosztowała 30złotych i to jest taka typowa do przeglądania neta a nie do grania w cs'a :D

[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? zależy mi na szybkiej wysyłce więc tak musi.

[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym aby była bardzo wygodna i precyzyjna, wygląd nie gra.
Odpowiedz
#2
na mailu odpowiedziałem :P
Odpowiedz
#3
(08-19-2015, 07:22 PM)Hya napisał(a): na mailu odpowiedziałem :P
Tak wiem, dzięki :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.