• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod FPS'y
#11
Po zmianie z G-SR wybierz Taito 2017, masz wtedy pewność, że dostajesz podobną powierzchnię pod kątem ślizgu.
Odpowiedz
#12
Hmm, ten propad wygląda naprawdę interesująco (jeśli to co pisze Czyszczu jest prawdą :D). Szkoda, że tak mało wiadomo o tej podkładce.
Taito 2017 też ciekawa podkładka, chociaż wolałbym chyba coś lekko szybszego, dlatego zmieniam G-SR.

PS. Ta czarna G-SR od Benq różni się czymś w ślizgu i jakości wykonania od starej niebieskiej?
Odpowiedz
#13
Propad nie jest bez wad, ale to stosunkowo dobra średnio szybka podkładka o lekkim wrażeniu ,,hamowania". Nie jest to speed, nie jest wolna ale jest fajna ;D Dobrze się korzysta z niej, a wiesz cena/rozmiar naprawdę spoko
Odpowiedz
#14
Tania jest, więc najprostszym rozwiązaniem będzie kupno i przekonanie się samemu o możliwościach tej podkładki :). Jak jakimś cudem mi nie przypasuje to kupię chyba Taito 2017 albo G240 (szkoda, że jest taka mała bo tak to bym brał od razu).
Odpowiedz
#15
Mając G240 przed tym jak zrobilem konkurs ;p to powiem, że na propadzie jest ciut mniejsza kontrola, ale własnie z tego powodu jest nieco inne ,,czucie" podkładki, jest troszkę gładsza i chodzi z mniejszym oporem (im mniejszy opór tym bardziej mysz ,,pływa"=mniejsza kontrola). Ogółem sprawia wrażenie czegoś pomiędzy Taito, a G240, jest jakby ,,lekko naoliwiona", nie tak szorstka. Gra się równie dobrze
zresztą po co ja to pisze zobaczysz sam :D
Odpowiedz
#16
Dziś właśnie przyszła, pierwsze wrażenie na + :D. Jest dokładnie tak jak mówisz, podkładka jest gładka przez co jest lekkie uczucie pływania myszy, bardzo przyjemna w dotyku, pachnie jakby była czymś rzeczywiście naoliwiona. Gra się na niej naprawdę dobrze, chociaż przechodząc z G-SR trzeba przyzwyczaić się do innego feelingu i do tego że Propad nie zatrzyma za ciebie myszki. Rozmiar też na +. Ciekawe tylko jak z jej wytrzymałością. No i ten napój :D
Dzięki za polecenie.
Odpowiedz
#17
nie ma za co :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.