• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam myszki 1+3+1 palm może Asus ROG Gladius
#1
łapa  
odległości:
kciuk do czubka środkowego palca 13cm
dłoń nieco ponad  18,5 cm
Poprzednia mysz a4tech x710 optyczny z plecionym kablem (żyje dalej ale potrzebuje dwóch ta idzie do pracy)

Ta nowa bedzie bardziej do gier(cały przekuj od turówek po strzelanki)
sensor zdecydowanie optyczny (korzystam tylko  z miękkich podkładek na twardych myszki szurają(chodzi o dźwięk i przeszkadzam drugiej połówce często gram w nocy).  poza tym optyki sa teraz tańsze i lepsze.

ideałem była by mysz pokroju starego a4techa z dobrym sensorem ale ponoć nowe a4techy to lipa.
(ten kształt towarzyszy mi od liceum czasy gdy laser w a4tech wytrzymały max rok ale były za 50zł a kształt nie miał sobie równych dla osób z dużymi dłońmi z 3 palcami na myszy)


Waży przynajmniej 1 klawisz z boku pod kciukiem (do komunikacji głosowej), oraz kabel pleciony lub opleciony.

mam uraz do zwykłych bo się rwą pękają itp.

Myślałem o  cougar 300M ale naszły mię wątpliwości gdyż w testach dostała 3/3 za głośność podstawowych przycisków (gdzie 3 = najgłosniej)

A ja grywam w nocy. ma ktoś ją jest głośniejsza od a4techa ? 
W oko wpadła mi jeszcze Asus ROG Gladius mało opinii boskie recenzje ale cena :( choć jak dobra chętnie dołożę te 50PLN wielki + za możliwy wygodny chwyt 1+3+1 a bynajmniej tak pisza


PS: punkty pominięte zostały pominięte celowo tzn nie maja dla mię większego znaczenia  czułości domyśle wszędzie a na myszce środkowe ustawienie.
Odpowiedz
#2
Gladius jest bardzo fajny pod warunkiem, że lubisz tak ciężkie myszki oraz (czego niestety na 100% nie wiemy) nie ma już problemów z sensorem (pewnie przekonasz się jak kupisz). Tak poza tym to wszystko powinno być w jak najlepszym porządku i na pewno warto ją rozważyć.

Jeżeli możesz trzymać palec na scrollu to dobra będzie też Mionix Avior 7000. Z wygodnych (nawet bardziej niż twój x710) powinny być Zowie EC1-A, ale ma głośne główne.
Odpowiedz
#3
po namyśle uznałem że palec opieram bardzie za kółkiem niż na nim, wiec Mionix Avior 7000 odpada zowie odpada ze względu na wspominaną głośność. Więc zaryzykuje i biorę asusa  Asusa. z tego co widzę ostatnie sterowniki są z drugiej połowy 2015 roku.

Ps: Co do wagi to pamiętam czasy w zasadzie do a4techa pierwszego myszek kulkowych sama kulka chyba tyle ważyła co gladius. (a siła była dziecka i nie przeszkadzało mi to ani trochę. 
Ps ciekawe jakie  wyniki miała by w analogicznych testach mysz kulkowa może mały"challenge" ? dla waszych testerów :)
Odpowiedz
#4
0.1, 0.2 m/s max speed na kulce ;D
Odpowiedz
#5
a w fps się grało xd ciekawe by to było na pewno i śmieszne choćby cs 1,6, znam ziomka co bf 3 na kulkowej grał i wcale nie lamił. Sprzęt miał wypas a myszka skoro działała nie wymieniał przez 8 lat


PS;

Odebrałem Gladiusa : Bład wydaje sie naprawiony
Puki co próbuje wybrać odpowiednie DPI
myszka duża i b. wysoka (może nawet za wysoka) waga przestaje być odczuwalna już po godzinie,
Nie mogę sie przyzwyczaić do klawiszy grałem próbnie w cs go i zdarzało mi sie nacisnąć przypadkowo spust. (główne klawisze są dość wrażliwe.

Puki co na tyle będę relacjonować .
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.