• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier
#1
[*]jakie obecnie używasz? nie mam ,ale wczesniejszy Fatality creative
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?nie wiem mam taka karte dźwiękowa AMD High Defintion Audio Device
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?jesli moja jest zła moge planować kupić lepszą
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej nie ze nie planuje ale podac moge chociaz jak bedzie zła to moge kupic : MSI  A78M-E35 (MS-7721)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)mam głośniki wiec 100% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?210 około
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?głównie gry czyli dźwięk (chodzi którędy idzie przeciwnik (lewo prawo,tył) wiecie :D
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?no np .ale jak grałem u kolegi na fajnych słuchawkach to nic nie słyszałem :D ale mam dobry słuch i słysze co mowia rodzice w kuchni wiec bardziej takie co wyciszaja otoczenie
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?no na gry to raczej większą (słuchawki pod csgo)
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?nie :D
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):niee tylko aby były pod csgo :) wygłuszające albo jak beda nie wygłuszające ale takie super to też mozna podac propozycje :D
Odpowiedz
#2
Jesteś w stanie dozbierać do HyperX Cloud (290 zł) ?
Odpowiedz
#3
kupuje chyba Steelseries sybiera v2 ,a co do Twojej wypowiedzi czy jest sens na moja karte dzwiekowa ? czy bedzie roznica niz syberia v2?
Odpowiedz
#4
Wybierając HyperX, to pod kątem dźwięku nie będzie gorzej niż w V2 (nawet będzie lepiej zapewne) do tego są wygodniejsze i lepiej wykonane. Byłby to zakup bardziej przyszłościowy.
Odpowiedz
#5
dzieki za odpisanie jednak wybiorę v2 - ztej strony moge zamówić ? taka cena 170zł przesłka 14 dni
http://lifemedia.pl/product-pol-1322-Slu...rwone.html
Odpowiedz
#6
Ja bym nie zamawiał ze strony która nie podaje swoich danych, do tego maila mają na gmailu, trochę nie poważni. Możesz dostać te podróbki, którymi na allegro handlują, nawet taniej, albo mieć problemy z gwarancją. Nie chce mi się po prostu wierzyć, że mają je na stanie chociaż nikt inny ich nie ma (z pośród zaufanych, oficjalnych sklepów) i to w cenie bubli z chin.

Do tego ta przesyłka 14 dni to już masz 99%, że to podróbki.
Odpowiedz
#7
kurczę,a już zamówiłem napewno to mogą być podróbki?
Odpowiedz
#8
Tak. Na stoprocent podróbki dostaniesz, które idą tam z tajwanu czy z czego tam.
Odpowiedz
#9
też mi się wydaje, że to podróby :D firma krzak, to i towar mało wiarygodny, zresztą ich towar na sklepie jest taki typowo chiński wszystko co możesz dostać podrabiane ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.