• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura z gateron red na testy
#1
Hej, obecnie korzystam z qpada 85 na mx cherry red. Od dawna chciałem spróbować czegoś na innych przełącznikach. Słyszałem dużo pozytywnych opinii o gateronach. Dlatego chciałbym znaleźć jakąś klawiaturę na ich czerwonej wersji. Szukam czegoś prostego, solidnego najlepiej tenkeyless i z podświetleniem ale nie jest to konieczne. Jeśli chodzi o James'a 619 jedyna kwestia która mnie powstrzymuję to kolor. Wolę się upewnić czy nie znajdę lepszego lub chociaż bardziej stonowanego. Jeśli chodzi o cenę im mniej tym lepiej. Na razie chciałbym sobie potestować. Z tego co widzę klawiatury z tymi przełącznikami tej firmy nie są jeszcze łatwo dostępne / popularne.
Odpowiedz
#2
Z Banggood jest jeszcze Anne Pro: https://www.banggood.com/APP-Control-Ann...rehouse=CN

Jest opcja Gateron Red. Bardzo fajne klawisze z PBT podwójnego tłoczenia. Tyle że to 60%, ale jakby co sprzedasz bez problemu. W Polsce jest bardzo mało takich klawiatur.
Odpowiedz
#3
Czytałem o Anne pro, ale skłaniam się bardziej ku 619. Jakie są inne modele oprócz tych dwóch?
Odpowiedz
#4
Istnieje jeszcze Magicforce 68, swego czasu dostępny na niemieckim amazonie (darmowa wysyłka do Polski). Na reddicie cieszy się sporą estymą.

Niemniej Anne Pro (zwłaszcza w sprzedawanej obecnie wersji z poprawionymi stabilizatorami) wydaje się znacznie solidniejszą opcją.

https://www.reddit.com/r/AnnePro/
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#5
O Jamesie 619 nie powiem złego słowa (poza oprogramowaniem), lepiej brać to co sprawdzone ^^
Odpowiedz
#6
te żółte wstawki da się odkręcić ;) można wtedy swoje gumki przykleić ;) ten donkey za ta cenę to naprawdę bardzo dobra opcja, mile zaskoczeni nią jesteśmy, a czerwone gaterony mocno polecamy jak mało które praktycznie każdemu się u nas podobają.
Odpowiedz
#7
Co myślicie o czarnych gateronach? Akurat teraz nie ma czerwonych i brązowych, a chciałem ją zamówić. Poczekać, czy śmiało brać czarne?
Odpowiedz
#8
pytanie czy redy wydawały CI się za miękkie?
Odpowiedz
#9
To byłaby moja pierwsza klawiatura mechaniczna, nigdy nie miałem z żadną do czynienia, nigdy nie klikałem. Nie chodzi mi tu o klik tylko o samą jakość.
Odpowiedz
#10
jakość pewnie podobna jest dla wszystkich, wiec nie bał bym się zaryzykować
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.