• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TESORO COLADA na AZERTY HELP
#11
Ogólnie, podoba mi się ta klawiatura, fajnie się klika. Grałem chwile, pamięć klawiszy mam, więc nie mam jako takiego problemu z pisaniem. Jak grałem chwile, wspomne, że kucam na shifcie i normalnie daje radę . Tylko, że ja też programuje, a tam się używa dużo niestandardowych znaczków, co już generuje problem. Jak ją będę sprzedawał, a chyba będę, to na pewno wspomne, że jest AZERTY, tak jak być powinno, ale obawiam się, że nikt mi jej nie kupi za 300zł mimo tego, że jest naprawdę zadbana... Do tego ten śmieszny ENTER... Co do naklejek to przed chwilą przyszedł mi też taki pomysł do głowy, ale to już chyba wolę stracić na cenie, dołożyć i kupić używaną, ale Polską... Niestety, jak to mówią biednemu zawsze chuj w dupę i wiatr w oczy.
Odpowiedz
#12
Może Ozone strike batlle na brownach? Za 300 używkę dostaniesz, potrzebujesz numpada? Powinieneś dostać te cm strorm rapid-i a nawet Quickfire ultimate lub tk, widziałem tez Roccat ryos na mx brown tez TKL ostatnio
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Wszystkie te klawiatury co wymieniłeś oprócz roccata mi pasują a cmstorm najbardziej, tylko nigdzie nie ma używanych. Niektórzy sprzedają za niebagatelne ceny. Nowy quickfire na allegro cos kolo 4 stowek. Poza tym teraz najpierw muszę się pozbyć tego Tesoro. Numpada nie potrzebuję, ale wolę mieć mimo wszystko.
Odpowiedz
#14
Olx i pisz do ludzi, często wystawiają na Allegro albo może trafisz odbiór osobisty :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
ja bym odsyłał i robił spór jeżeli nie chciałby oddać kasy, za ukrywanie faktów, w przypadku klawiatury to znacząca wada. Wystaw mu negatywa jak nie nie odda hajsu, poslij za pobraniem 300 zł po uzgodnieniu, bo cwaniak jakis...

używki klawek mechanicznych przeważnie stoją 50-65% ceny sklepowej, w zależności od stopnia zużycia. Te klawki rzadko się psują, głównie ledy padają, które samemu się wymienia w razie czego... zresztą jak przycisk zaczyna niekontaktować to też samemu łatwo wymienić, wiec ceny się całkiem dobrze trzymają.
Odpowiedz
#16
Układ klawiszy był w sumie widoczny na załączonym zdjęciu, ale spróbuj postraszyć janusza negatywem - po zmianach na allegro i tak nie może wystawić Ci już komentarza odwetowego.

Jeśli nie będzie przeszkadzał Ci krótki Shift możesz zamówić keycapsy w Chinach. Weź pod uwagę, że zestawy w układzie ISO są droższe od ANSI - koszt to około 30$. Profil klawiszy ma znaczenie wyłączenie w przypadku stabilizatorów Costara, najbezpieczniej zamówić do nich keycapsy o profilu OEM (Cherry i DSA mogą ocierać o drut sprężynujący).

https://pl.aliexpress.com/item/Backlit-1...ab250cdc6d
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.